منشور اخلاقی

از دیدگاه صاحب نظران نظام اداری ، یک سازمان باید علاوه بر وظایف تشکیلاتی ، فلسفه و رسالت اجتماعی نیز داشته باشد. فلسفه و رسالت هر سازمان موجب پرورش هوشمندی ، پختگی و ژرف نگری کارکنان می شود به گونه ای که اندیشه های کارکنان آنان را در چارچوب انسانی و اجتماعی قرار می دهد تا بتوانند رفتارشان را در همان ساختار بروز دهند. باید برای انجام رسالت همگانی سازمان با یکدیگر سخت تلاش کنند و این فلسفه و رسالت را منشور اخلاقی می نامند.

1-كاركنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس با ایمان به اراده خالق هستی و درجهت حفظ منافع ملی به ارائه خدمات فنی مهندسی به مشتریان و کارفرمایان می پردازند و جلب رضایت آنان را سرلوحه امورخود می‏دانند.

2-كاركنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس با رعایت نظم ، آراستگی ، وقت شناسی و مسئولیت پذیری آماده پذیرش همگان در شعبه ها و نمایندگی های شرکت ( در شعب درون مرزی و برون مرزی ) می باشند.

3-كاركنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس بر این باورند كه عزت ، احترام و تكریم مراجعان به این شرکت، از مهمترین مسئولیتهای آنان است و سعی خواهند نمود تا شخصیت وجایگاه مشتریان در فرآیند ارتباطات متقابل محفوظ باشد.

3-كاركنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس انجام امور مراجعان را در كوتاه ترین زمان ممكن ضروری دانسته و كاركنان این شرکت مصمم هستند خدمات خود را با كیفیت مطلوب و به شیوه‏ای مناسب ونوین در اختیار مشتریان شرکت قرار دهند.

4- كاركنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس وظیفه دارند تا در حوزه كاری خود هرگونه اطلاعات مورد نیاز مشتریان را به سرعت و با توجه به مقررات برای آنان فراهم آورند.

5- كاركنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس بر این باورند كه مبنای ارزیابی فعالیت های آنان نظرات و میزان رضایت مشتریان است.

6-كاركنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس دریافت هرگونه انتقاد نظر یا پیشنهاد از سوی مشتریان و کارفرمایان را ارج نهاده و از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء شرکتی استقبال می كنند.

7- کارکنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس خدمت صادقانه به مردم با کیفیت بهتر، روشهای مناسبتر و وفاداری به قانون را سرلوحه کاری خود قرارداده اند.

8- کارکنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس همه انسانها را فارغ از نژاد و قومیت، زبان و لهجه، شغل و ثروت و سایر وجوه تمایز، برادر و برابر و فاقد رجحان نسبت به سایرین دانسته و در ارائه خدمات برای همه مشتریان ارجمند جایگاه یکسانی قائل هستند.

9- کارکنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس در قبال رقبای شرکتی همواره انصاف را رعایت کرده و با اعتقاد به رقابت سالم از بکارگیری شیوه های غیر حرفه ای و غیر اخلاقی در تعامل با آنان اجتناب می نمایند.

10- کارکنان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس بر این باور هستند که اظهار رضایت و حسن اعتماد مشتریان و کارفرمایان شرکت نسبت به نحوه انجام وظایف شغلی بهترین پاداش است و این باور برگرفته از عزت انسانی، وجدان حرفه ای و شرافت شغلی است و این پاداش درونی بسیار بالاتر از آن است که بتوان آن را با مصادیق مادی برابر دانست پس انتظار دریافت هرگونه هدیه یا امتیاز شخصی از سوی مشتریان را در شان خود ندانسته و از آن دوری می جویند.


logo-samandehi

جستجو در رصاکو

آمار سایت

  • 0
  • 119
  • فوریه 24, 2018

لوگوی رصاکو

  • مشتریان ما