پیام مدیرعامل

بسیار خرسندم که با تحویل گرفتن مسوولیت مدیر عاملی شرکت راهبران صنعت ارس از این پس در صف مقدم کارکنان صدیق این شرکت در خدمت شما خواهم بود.

چشم انداز و آرمان شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس (رصاکو) را بصورتی کلی، شاید بتوان تأثیرگذاری جدی بر فضای کسب و کاری متکی بر نوآوری و فناوری در گام نخست در کشور ایران و در گام های آتی در فراتر از مرزها دانست. این مسأله بویژه بدلیل ظرفیت ها و فرصت های بیشمار کسب و کاری پیش رو و از سوی دیگر پتانسیل بسیار ارزشمند فکری و انسانی در بین فرهیختگان و نخبگان، دیدگاه بلند پروازانه ولی دست یافتنی مدیران این شرکت می باشدتمرکز بر نگاه عمیق فناورانه و ویژگی های کسب و کارهای رشد یابنده و بالنده و تلفیق نگاه توسعه ای ماجراجویانه در کنار انضباط مالی و ساختاری از ویژگی های شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس است.

از همین جاست که تعامل مثبت و مؤثر صنعت و جامعه خود را به روشنی نمایان می‌سازد و توجه جدی به شهروندان جامعه و رعایت حقوق آنان که حقیقتاً تنها راه توسعه و تداوم فعالیت‌های کارآفرینانه و صنعتی است، به صورت بنیادین ضرورت می‌یابد.

با اتخاذ چنین دیدگاهی است که شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس همواره جهت کسب رضایت مردم و مخاطبان محصولات خود و درک و دریافت عمیق دیدگاه‌ها و نظرات این عزیزان تلاش داشته و دارد. تلاشی که مرکز ثقل آن عملیاتی و اجرایی نمودن انتظارات و توقعات هم‌میهنان ارجمند در حد وسع و توان است.

مفتخرم که در حال حاضر مجموعه همکاران رصاکو در سطوح مختلف، از زنان و مردانی شکل گرفته است که روحیه تلاشگر و جسورانه در کنار دقت یک شرکت فنی مهندسی را با خود همراه دارند. این امر با در نظر گرفتن جوانب پیچیده تعاملات انسانی و استقرار فرهنگ سازمانی خاص و البته مطابق با ارزشهای رصاکو از سوی مدیران و کارکنان شرکت محقق شده است.

در این مسیر حضور همه کسانی که آرمانی و رویایی مشترک دارند را ارج می نهیم و دست همکاری آنان را به گرمی می فشاریم.

امیدواریم که در سایه عنایت الهی و با اراده جدی هم همراهان و ذینفعان رصاکو جایگاهی در خور شأن ظرفیت ها و نام ایران فراهم گردد.

منصور امینیان

مدیر عامل شرکت راهبران صنعت ارس


logo-samandehi

جستجو در رصاکو

آمار سایت

  • 0
  • 149
  • فوریه 24, 2018

لوگوی رصاکو

  • مشتریان ما