Autonics

معرفی شرکت Autonics
شرکت آتونیکس که در سال ۱۹۷۷ در کره تاسیس گردیده است یکی از شرکت‏های پیشرو در زمینه سنسور و کنترلر در این کشور محسوب می‌گردد که در زمینه صادرات نیز بسیار فعال است. بیش از ۶۰۰۰ قطعه‌ی تولید شده در این شرکت در بازارهای بیش از ۱۰۰ کشور جهان عرضه می‌گردد تا نیازهای گوناگون مشتریان در زمینه اتوماسیون صنعتی مرتفع گردد. آتونیکس در سال ۲۰۱۳ دارای ۹۳۰ کارمند بوده است که از این تعداد ۳۲۰ نفر آن‏ها در دفاتر این شرکت خارج از کره ‏جنوبی مشغول به فعالیت هستند. این شرکت در کشورهای برزیل، هند، ژاپن، مکزیک، ترکیه، آمریکا، چین، اندونزی، مالزی، روسیه و ویتنام نمایندگی فعال دارد.

آتونیکس همواره در تلاش است تا با عرضه محصولات با کیفیت، تعدد محصولات و خدمات مطمئن از طریق فعالیت‌های تحقیق و توسعه و فرآیندهای مدیریت کیفیت به حداکثر رضایت مشتریانش دست یابد. همچنین این شرکت همیشه مسائل زیست‏ محیطی را مد نظر قرار داده و اهتمام کامل دارد تا استانداردهای جهانی مربوطه را به اجرا درآورد.

تامین تجهیزات

شرکت راهبران صنعت ارس از سال 2015 به عنوان عمده وارد کننده تجهیزات شرکت Autonics فعالیت دارد و با توجه به فعالیت های این شرکت در زمینه فروش تجهیزات ابزاردقیق  در ایران ، جهت تکمیل دامنه تجهیزات تخصصی در زمینه کالیبراسیون اقدام به واردات محصولات Autonics به عنوان برندی با کیفیت و مورد اعتماد مشتریان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نموده است.

 

 


logo-samandehi

جستجو در رصاکو

آمار سایت

  • 0
  • 117
  • فوریه 24, 2018

لوگوی رصاکو

  • مشتریان ما