KOBOLD


معرفی شرکت KOBOLD
شرکت KOBOLD یکی از شرکت‌های پیشرو مهندسی ابزاردقیق در سطح بین المللی در سال 1980 توسط آقای مهندس کلاوس ج. کوبولد تاسیس گردید. بکارگیری دانش مهندسی بسیار عالی ایشان در خدمت شرکت، بزودی آنرا بعلت فن آوری خلاقانه انحصاری، محصولات با کیفیت بالا و خدمات برتر در بازار مطرح ساخت. نام برند KOBOLD در کمترین زمان با کیفیت و پیشرفت فن آوری مترادف گشت.
در سال های بعد، شرکت های مستقل KOBOLD در کشورهای متعددی در سراسر جهان تاسیس شدند.
هدف این شرکت توسعه، ساخت و عرضه ابزاردقیق اندازه‌گیری، مانیتورینگ و تنظیم مقادیر فیزیکی جریان سیالات (فلوی عبوری), فشار، سطح (Level) و درجه حرارت می‌باشد.
این ابزار آلات تقریبا در تمام بخش های صنعت بکار می‌رود. تنوع روش های اندازه گیری ممکن و سازگاری سریع با پیشرفت‌های فنی، آن چیزیست که اطمینان می‌دهد که نیازمندی‌های وسیع با کاربردهای ویژه در شاخه‌های مختلف صنعت به طور کامل برآورده می‌شوند. رشد قوی کمپانی بعلت گسترش مداوم محدوده تجهیزات عرضه شده و همچنین با توجه به مقبولیت شرکت و محصولاتش در سطح بازار جهانی می‌باشد.

تامین تجهیزات

شرکت راهبران صنعت ارس از سال 2015 به عنوان عمده وارد کننده تجهیزات شرکت Kobold فعالیت دارد و با توجه به فعالیت های این شرکت در زمینه فروش تجهیزات ابزاردقیق  در ایران ، جهت تکمیل دامنه تجهیزات تخصصی در زمینه کالیبراسیون اقدام به واردات محصولات Kobold به عنوان برندی با کیفیت و مورد اعتماد مشتریان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نموده است.

 


logo-samandehi

جستجو در رصاکو

آمار سایت

  • 1
  • 305
  • فوریه 24, 2018

لوگوی رصاکو

  • مشتریان ما