Wika

معرفی شرکت Wika

شرکت ویکا آلمان (WIKA) یکی از معروف ترین سازندگان ابزار دقیق و تجهیزات کنترل پروسه در جهان است. تولیدات این شرکت شامل ابزار های اندازه گیری  فشار، دما و… است. در حال حاضر شرکت ویکا شامل شبکه ای از صدها  شرکت در بیش از  40 کشور جهان است. شرکت WIKA هم اکنون بزرگترین تولید کننده ابزارهای اندازه گیری دما و فشار در جهان می باشد. از معروف ترین تجهیزات مورد استفاده از این کمپانی در صنعت کشور میتوان به مانومتر و ترمومتر و ترانسمیترهای  فشار اشاره نمود.

شرکت آلمانی‌ ویکا از بزرگترین سازندگان گیج‌های فشار سنج (مانومتر) و دماسنج (ترمومتر) صنعتی‌ و به طور کلی‌ ابزار دقیق می‌باشد. با بیش از ۱۲۰۰ کارمند و کارخانجات عظیم در ۹ کشور دنیا، ویکا را می‌توان یک بازیگر بزرگ بین‌المللی در زمینه لوازم ابزار دقیق دانست.

تامین تجهیزات

شرکت راهبران صنعت ارس از سال 2015 به عنوان عمده وارد کننده تجهیزات شرکت Wika فعالیت دارد و با توجه به فعالیت های این شرکت در زمینه فروش تجهیزات ابزاردقیق  در ایران ، جهت تکمیل دامنه تجهیزات تخصصی در زمینه کالیبراسیون اقدام به واردات محصولات Wika به عنوان برندی با کیفیت و مورد اعتماد مشتریان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نموده است.


logo-samandehi

جستجو در رصاکو

آمار سایت

  • 0
  • 239
  • فوریه 24, 2018

لوگوی رصاکو

  • مشتریان ما