Winters

معرفی شرکت Winters Instruments

از سال 1953، Winters Instruments  تجهیزات اندازه‌گیری فشار و دما تولید می کنند . در طول سالها، این شرکت بزرگ‌تر شده و شهرت یافته است و اکنون یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده محصولات اندازه‌گیری ابزاردقیقی جهان میباشد.
از جمله محصولات این شرکت می‌توان فشار سنج، دماسنج، دیافراگم، ترانسمیترها، سوئیچ ها اشاره کرد.
Winters Instruments در حال حاضر دارای 9 دفتر در سراسر جهان می‌باشد.
جوانه تاسیس شرکت Winters به جمهوری سابق چکسلواکی در اروپای مرکزی که کارخانه Mechanika Bratislava در سال 1925 آغاز به کار کرده بود. بنیانگذار آن، آقای اروین وینترز، در سال 1953 شرکت Mechanika Bratislava را در تورنتوی کانادا بازسازی کرده و بنام شرکت Winters Thermogaugesثبت و راه‌اندازی کرد.
شرکت Winters Thermogaugesدر سالهای ابتدایی خود لوله های بوردن خود را با دست تولید می‌کردند.  تکنسین ها بخش هایی از دوازده اینچ از لوله مس را با ماسه سیلیس پر کرده و هر قسمت را رول می‌کردند و سپس به شکل لوله‌های بوردون شکل می‌داند.
محصول دیگری از وینتر به عنوان یک تولید کننده واقعی در تولید ترمومتر یافت می شود، در حالی که کارگران ماهر با اندازه گیری مقیاس های اندازه گیری از طریق لوله های شیشه ای از طریق دهان تشکیل می دهند. و همانطور که در آن زمان معمول بود، Winters Instruments با شماره گیری دستی انجام می داد. این کار با شماره گیری اچینگ دستی و مارک گذاری بر روی صفحات فلزی انجام شد.

تامین تجهیزات

شرکت راهبران صنعت ارس از سال 2015 به عنوان عمده وارد کننده تجهیزات شرکت Winters فعالیت دارد و با توجه به فعالیت های این شرکت در زمینه فروش تجهیزات ابزاردقیق  در ایران ، جهت تکمیل دامنه تجهیزات تخصصی در زمینه کالیبراسیون اقدام به واردات محصولات Winters به عنوان برندی با کیفیت و مورد اعتماد مشتریان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نموده است.


logo-samandehi

جستجو در رصاکو

آمار سایت

  • 0
  • 181
  • فوریه 24, 2018

لوگوی رصاکو

  • مشتریان ما